FC-135R 32.7680KF-AG3
- 型號描述:
32.768 kHz ±10ppm Crystal 7pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead
液晶元件 FC-135R 32.7680KF-AG3: SMD XTL KHZ +/-10PPM,-40 85C 7.0PF 250TR
- 型號:
- FC-135R 32.7680KF-AG3
- 品牌:
- Epson Timing
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 250
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 7pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 2-SMD (3.2x1.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 kOhms
- Frequency
- 32.768 kHz